Pozycjonowanie Stron Internetowych

Prowadzę działania, które przynoszą konkretne korzyści. Nie unikam raportowania oraz przedstawienia zakresu prac które przeprowadzam na stronach klientów. Jeśli szukasz odpowiedniej osoby do współpracy zapraszam do kontaktu.

Pozycjonowanie stron

Samo zaprojektowanie strony internetowej i umieszczenie jej w sieci nie gwarantuje sukcesu . Aby strona przynosiła korzyści należy wykonać kolejny krok i sprowadzić  na nią ruchu w postaci nowych użytkowników. Jednym ze sposobów pozyskiwania nowych użytkowników jest pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Dzięki niemu Twoja strona będzie mogła wyświetlać się na odpowiednie frazy na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania ściągając nowe osoby.

Jak to zrobimy?

Co zyskasz w zamian

Co zyskasz w zamian

Audyt witryny

Audyt pozwoli sprawdzić w jakim stanie obecnie jest Twoja witryna oraz pokaże co należy w niej poprawić aby mieć szanse konkurować w walce o najwyższe pozycje.

Obecnie Google bierze pod uwagę wiele czynników takich jak szybkość wczytywania strony, błędy przekierowań, duplikaty, brak opisów i tytułów meta. Bez poprawy tych czynników proces pozycjonowani może być nieskuteczny lub bardzo utrudniony, dlatego audyt jest to zawsze pierwszy krok po podjęciu współpracy.

Podczas audytu przeanalizuję również najbliższą konkurencję aby sprawdzić jakie działania podejmuje, gdzie zdobywa linki, aby jak najszybciej móc ją wyprzedzić Następnie przygotuję listę fraz kluczowych, które przyniosą korzyści dla Twojej firmy.

Content Marketing

Stworzenie dobrych, unikalnych treści, które będą chętnie czytanie przez użytkowników odwiedzających stronę jest trudnym zadaniem. Dlatego przygotuję teksty, które będą odpowiednio sformatowane pod wybrane słowa kluczowe jak również angażujące i spójne z tematyką strony.

Zapewne nie raz spotkałeś się ze stronami na których treści jest sztucznie naszpikowana słowami kluczowymi i trzeba ją przeczytać kilka razy aby cokolwiek zrozumieć. Unikam takich rozwiązań, ponieważ strona ma pozyskiwać ruch i przynosić korzyści ale jest również wizytówką Twojej firmy oraz ma pełnić funkcję pozyskującą nowe kontakty biznesowe.

Mądra optymalizacja tekstów na stronie pozwoli uzyskać lepsze pozycje, zwiększyć CTR oraz liczbę zaangażowanych użytkowników, którzy będą chętnie powracali na Twoja witrynę.

Link Building

Sukcesywne pozyskiwanie linków jest jednym z ważniejszych czynników podczas pozycjonowania strony internetowej. Jednak aby linkowanie pomogło stronie do której kierują linki muszą pochodzić ze źródeł które są podobne tematycznie i maja dobrą reputację.

Pozyskiwanie linków ze źródeł o niskiej jakości już dawno nie jest skuteczne a nawet szkodliwe, ponieważ strona może otrzymać filtr i całkowicie zniknąć z wyników wyszukiwania. Dlatego w mojej ofercie nie znajdziesz linków pozyskanych min, z katalogów stron profili czy innych spamowych miejsc.

Linki które pozyskuję pochodzą z naturalnych źródeł, min z artykułów sponsorowanych.

Dodatkowo aby profil pozyskanych linków był bardziej zróżnicowany zajmiemy się poprawą Twojego wizerunku w sieci poprzez marketing szeptany. 

Co mówią Klienci?

Zostańmy w kontakcie